Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİLGİ, TECRÜBE, YETENEK VE EN ÖNEMLİSİ CESARET

Dent Life Ağız Diş olarak ana temamız hastalarımızın ağızlarındaki doğal dişlerini mümkün oldukça koruyarak diş estetiğini de göz önünde bulundururak tedavi etmektir. Bir ağız ve dişlere konulacak doğru teşhisin çok önemli olduğu kadar tedavi ve süreçleri de bir o kadar önemlidir. Tedavi süreçlerinde hekimin ağız ve diş ile ilgili bilgileri ile birlikte tedavi için yetenekleri ve el becerileri de gereklidir. Yetenekler ve becerilerle birlikte bir o kadar da cesaret olmazsa olmazlarındandır ve cesaret ile çok zor tedavilere girişilebilir.

 

TEDAVİ EDİLEMEYECEK DİŞ YOKTUR, ZOR DİŞ VARDIR.

Bir dişin tedavisi çok zor olabilir ancak asla imkansız değildir ve var olan bulgular Dent Life Ağız Diş Kliniğimizde değerlendirilir ve  tedavinin ne kadar zor olursa olsun maksimum fayda verecek şekilde sonuçlandırılması sağlanır.

 

ZOR DİŞ TEDAVİLERİNDEKİ MUAZZAM BAŞARIMIZ

Şu ana kadar yaptığımız zor diş tedavilerinde tam %99,5 lik bir başarı yakaladık ve tedavisi en zor görünen ve hastalarımızın çekilmesi gerektiği düşünülen  dişlerini kurtardık. Ve sizlerin de en zor dişlerinize talibiz ve biz bu konuda gerçekten iddialıyız.